HABERLER

4 Şubat

EVO MÜHENDİSLİK’TE EĞİTİM ATAĞI

Evo Mühendislik olarak personelimizin gelişim ve motivasyonlarına katkı eklemek amacı ile eğitim programları hazırlandı.

31 Aralık

YENİ YILA MERHABA

Artık geleneksel hale gelen yeni yıla merhaba partisi , bu yıl da düzenlendi. Gecede genel müdür Anıl Alirıza ŞOHOĞLU, herkesin hediyelerini vererek yeni yıllarını kutladı.

24 Eylül

EVO MÜHENDİSLİK AİLESİNİN KALİTE GELŞİMİ

Evo mühendislik kalitesini taçlandırdı. Bureveritas Firması tarafından dan verilen eğitim sonrası alınan sertifikalarını, genel müdür Anıl Alirıza Şohoğlu takdim etti.

1 Ekim

SEHRA ENERJİ, BİYOGAZ TESİSİNİ ''TAM ENTEGRE'' YAPIYA KAVUŞTURACAK

Yönetim Kurulu Başkanımız Anıl Alirıza ŞOHOĞLU, Dünya Gazetesi’ne EVO Mühendislik’in gelecek hedeflerini ve yenilenebilir enerji yatırımlarını anlattı.

31 Aralık

2012 YILINA HEP BERABER MERHABA

Evo mühendislik ailesi; bu yıl ilk defa düzenlediği, yeni yıla merhaba partisinde bir arada olup, gönüllerince eğlendiler. Gecede genel müdür Anıl Alirıza Şohoğlu bu yıl ilk kez düzenlemiş oldukları partinin , önümüzdeki yıllarda da yapmayı planladıklarını dile getirdi.

20 Eylül

EVO MÜHENDİSLİK KALİTE GELİŞİMİ

Evo muhendislik kalitesini taçlandırdı. Bureveritas firması tarafından alınan belge ile kurumsal olarak verilen hizmetlerimizin kalite gelişimini yükseltecektir.

11 Nisan

EVO MÜHENDİSLİK FİRMASINA GURUR BELGESİ

Genel Müdür Anıl Alirıza Şohoğlu yaptığı açıklamada; tüm dünya çapındaki Bosch firmalarının, tedarikçi firması olarak Evo Mühendislik firmasını öngördüğünü; üstün yeterlilik ve performansımızın takdir edildiğini belirtti..

30 Kasım

13 Kasım

TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ AÇILDI

Evo Mühendisliğin , mekanik taahhüt ve proje işlerini üstlendiği ve başarı ile tamamlayıp teslim ettiği ; Tekirdağ Şehir Hastanesi açıldı.

1 Kasım

EVO MÜHENDİSLİK 10. YIL BALOSU

Evo Mühendislik büyük bir coşku ile 10. yılını kutladı. Başarılı bir 10 yılı bitirmenin verdiği sevinci, Evo Mühendislik ailesi sevenleri ile kutladı. Gecede Genel müdür Anıl Alirıza Şohoğlu yaşadığı bu gururu, tüm çalışanlarına teşekkür edip plaket sunarak dile getirdi.

31 Aralık

Hoşgeldin 2020

Bu yılda gelenek bozulmadı, Evo Mühendislik ailesi yeni yılı; güzel dileklerini paylaşarak, hep birlikte merhaba dedi.

31 Aralık

2019’A MERHABA

Bu yıl da gelenek bozulmadı, gittikçe büyüyen kadrosuyla birlikte, yeni bir yıla girmenin mutluluğunu Evo ailesi olarak hep beraber güzel dileklerini paylaşarak kutladılar.

14 Kasım

EVO MÜHENDİSLİK’TEN BURSASPOR KULÜBÜNE KATKI

Evo Mühendislik'ten Bursaspor Kulübüne Katkı.

12 Kasım

EVO MÜHENDİSLİK HALI SAHA TURNUVALARINA DA DESTEK

Evo Mühendislik bir kez daha spora verdiği önemin altını çizerek, halı saha turnuvalarına da destek oldu.

29 Aralık

2018 Merhaba

Bu yılda gelenek bozulmadı,

17 Aralık

ŞANTİYE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Tüm şantiyelerdeki arkadaşlarımızın katılımı ile birlikte , genel müdürümüz Anıl Alirıza Şohoğlu’nun liderliğinde şantiye değerlendirme toplantılarımız

12 Nisan

EVO MÜHENDİSLİK ATIŞ POLİGONU SPONSORU

Evo Mühendislik, atış poligonu sponsoru oldu. Spora ve sporcuya verdiği değeri bir kez daha kanıtlayan Evo Mühendislik, bu ve buna benzer projelerde bulunmanın mutluluğu içinde olduğunu belirtti.

11 Mart

EĞİTİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bu haftaki eğitimimiz, münazara.

11 Şubat

EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Bu haftaki eğitimimiz, ritim ile motivasyon çalışması.