KURUMSAL

Hakkımızda

evo mühendislik hakkında

EVO MÜHENDİSLİK

Makine Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Evo Makine Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti 1998 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı bir çok projede çalışarak elde etmiş olduğu tecrübeleriyle 2003 yılında proje, müşavirlik ve taahhüt alanında hizmet verebilmek için Bursa merkez olarak kurulmuştur.

Evo Makine Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti sürekli kendini yenileyip ürün ve hizmet yelpazesini daha da artırarak müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ileri seviyede mühendislik hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Merkezi Bursa’da bulunan Evo Makine Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti Türkiye genelinde ve uluslararası alanlarda faaliyet göstermekte olan uzman mühendis kadrosuyla kaliteli çözümler sunmaktadır.

EVO Mühendislik Ailesi olarak, dünyaya açılan girişimlerimizle gururlanırken dünyayı daha güzel bir yere dönüştürmek için hayal gücümüzü zorluyoruz. Daha iyi bir dünya için pozitif çözümler üretme vizyonuyla çıktığımız bu yolda, başarılı girişimlerimizin bizden sonra gelecek nesillere ilham vereceğine inanıyoruz.
Bu nedenle; bilgi ve tecrübemizi, mühendislik kabiliyetimizi, yenilenebilir enerjiye aktararak, enerji sektöründe de hizmet veriyor,  geleceğimizi korumak ve gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak adına, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yönelmeyi çok ciddi bir gereklilik olarak görüyoruz.


Firmamız, ulusal ve uluslararası kuruluşlardan ASME (American Society of Mechanical Engineers), NFPA (National Fire Protection Association), TTDM (Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ) yetki belgeli uzman mühendisleri ile tüm proje ve uygulamalarını ulusal ve uluslararası standartlara uygun biçimde gerçekleştirmektedir.

01 ZAMANLAMAFARKIMIZ ?

EVO Mühendislik tüm proje ve uygulamalarını garanti ve sorumluluk bilinciyle, ilgili yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, verimli, ekonomik ve çevre dostu sistemler ile yüksek standartlara uygun biçimde gerçekleştirmektedir.

02 KALİTE VE GÜVENCE
03 SÜREÇ VE TESLİMAT
NEDEN EVO MÜHENDİSLİK ?
EVO Mühendislik tüm proje ve uygulamalarını garanti ve sorumluluk bilinciyle, ilgili yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, verimli, ekonomik ve çevre dostu sistemler ile yüksek standartlara uygun biçimde gerçekleştirmektedir.

 

01 VİZYONUMUZ

Evo Mühendislik olarak, kendi sektöründe uzmanlaşmış, bilgi ve birikimini sürekli arttırarak ve teknolojik gelişmelerle beslenerek; müşteri memnuniyetini ilk sırada tutup ticari ahlak ve dürüstlük kuralından sapmadan, ülke ekonomisinin gelişmesini sağlamak sureti ile en iyi hizmeti vermek.

02 MİSYONUMUZ

Sektörde ülkesel bazda lider konuma gelerek ulusal ve uluslararası boyutta, uzmanlık ve bilgi birikimi ile gelişme sağlayarak örnek firma olmak.

03 DEĞERLERİMİZ

Evo Mühendislik, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan bilgi birikimini kullanarak gelişimi gerçekleştirmek adına çalışmalarını sürdüren ve ilkelerinden ayrılmayan bir firmadır. Sektörde uzmanlığı ve deneyimi ile bilinmekte ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedir.

Gelişen teknoloji ve yeniliklerin gerisinde kalmamak adına sürekli iyileştirme ve kalite prensipleri önde gelen değerlerimiz arasındadır. Müşteriden gelen taleplere eksiksiz yanıt verebilmek ve talebi gerçekleştirmek en büyük gayemiz olup, personel, malzeme ve teknik gelişime ulaşmak amacı ile eğitim olanakları sonuna kadar tüketilmeli ve yeniliğe adaptasyon sağlanmalıdır.

Bu amaçla da personelimizin yaratıcı gücü, gelişim enerjisi ve ileriye bakışı firmamız için vazgeçilmez önem ve hassasiyettedir. İşleyiş süresince hemen her konuda personelin demokratik bir ortamda fikirleri alınmakta ve görüşlerine değer verilmektedir. Bu amaçla birlikte yönetim ilkesi ışığında personel de firmanın bir parçası ve hatta sahibi olup, yönetim ile kenetlenmiş durumdadır. Müşteriden gelen taleplerin değerlendirilmesi de personelin ilk sıradaki işi ve işleyişin bel kemiği konumundadır.

Bu sebepledir ki personelin değerleri firma değerleri, firma değerleri personel değerleri olarak kabul görmüştür.