EVO MÜHENDİSLİK | KALİTE POLİTİKAMIZ

NEDEN EVO MÜHENDİSLİK ?

Vizyonumuz

Evo Mühendislik olarak, kendi sektöründe uzmanlaşmış, bilgi ve birikimini sürekli arttırarak ve teknolojik gelişmelerle beslenerek müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak sureti ile ticari ahlak ve dürüstlük kuralından sapmadan, ülke ekonomisinin gelişmesini sağlayarak en iyi hizmeti vermek.

Misyonumuz

Sektörde ülkesel bazda lider konuma gelerek ulusal ve uluslararası boyutta, işin uzmanlık ve bilgi birikimi ile gelişme sağlayarak örnek firma olmak.

Değerlerimiz

Evo Mühendislik, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan bilgi birikimimizi kullanarak gelişimi gerçekleştirmek adına çalışmalarını sürdüren ve ilkelerinden ayrılmayan bir firmadır. Sektörde uzmanlığı ve deneyimi ile bilinmekte ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedir. Gelişen teknoloji ve yeniliklerin gerisinde kalmamak adına sürekli iyileştirme ve kalite prensipleri önde gelen değerlerimiz arasındadır. Müşteriden gelen taleplere eksiksiz yanıt verebilmek ve talebi gerçekleştirmek en büyük gayemiz olup, personel, malzeme ve teknik gelişime ulaşmak amacı ile eğitim olanakları sonuna kadar tüketilmeli ve yeniliğe adaptasyon sağlanmalıdır. Bu amaçla da personelimiz ve personeli yaratıcı gücü, gelişim enerjisi ve ileriye bakışı firmamız için vazgeçilmez önem ve hassasiyettedir. İşleyiş süresince hemen her konuda personelin demokratik bir ortamda fikirleri alınmakta ve görüşlerine değer verilmektedir. Bu amaçla da birlikte yönetim ilkesi ışığında personel de firmanın bir parçası ve hatta sahibi olup, yönetim ile kenetlenmiş durumdadır. Müşteriden gelen taleplerin değerlendirilmesi de personelin ilk sıradaki işi ve işleyişin bel kemiği konumundadır. Bu sebepledir ki personelin değerleri firma değerleri, firma değerleri personel değerleri olarak kabul görmüştür.

EVO Mühendislik Kurumsal :

Referanslarımızı içeren E-Katalog Dosyamızı indirebilirsiniz.

BELGELERİMİZ

marka_tescil
belge
14001
EVO20140826110906
EVO20140411091238