EVO MÜHENDİSLİK | KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Evo Makine Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti 1998 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı bir çok projede çalışarak elde etmiş olduğu tecrübeleriyle  2003 yılında proje, müşavirlik ve taahhüt alanında hizmet verebilmek için Bursa Merkez olarak kurulmuştur.

Evo Makine Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti sürekli kendini yenileyip ürün ve hizmet yelpazesini daha da  artırarak müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ileri seviyede mühendislik hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Merkezi Bursa’da bulunan Evo Makine Mühendislik İnşaat ve Taahhüt Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti Türkiye genelinde ve uluslararası alanlarda faaliyet göstermekte olan uzman mühendis kadrosuyla kaliteli çözümler sunmaktadır.

Firmamız, ulusal ve uluslararası kuruluşlardan ASME (American Society of Mechanical Engineers), NFPA (National Fire Protection Association), TTDM (Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ) yetki belgeli uzman mühendisleri ile tüm proje ve uygulamalarını ulusal ve uluslararası standartlara uygun biçimde gerçekleştirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ ÇEVRE POLİTİKAMIZ

NEDEN EVO MÜHENDİSLİK ?

Vizyonumuz

Evo Mühendislik olarak, kendi sektöründe uzmanlaşmış, bilgi ve birikimini sürekli arttırarak ve teknolojik gelişmelerle beslenerek; müşteri memnuniyetini ilk sırada tutup ticari ahlak ve dürüstlük kuralından sapmadan, ülke ekonomisinin gelişmesini sağlamak sureti ile en iyi hizmeti vermek.

Misyonumuz

Sektörde ülkesel bazda lider konuma gelerek ulusal ve uluslararası boyutta, uzmanlık ve bilgi birikimi ile gelişme sağlayarak örnek firma olmak.

Değerlerimiz

Evo Mühendislik, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan bilgi birikimini kullanarak gelişimi gerçekleştirmek adına çalışmalarını sürdüren ve ilkelerinden ayrılmayan bir firmadır. Sektörde uzmanlığı ve deneyimi ile bilinmekte ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedir. Gelişen teknoloji ve yeniliklerin gerisinde kalmamak adına sürekli iyileştirme ve kalite prensipleri önde gelen değerlerimiz arasındadır. Müşteriden gelen taleplere eksiksiz yanıt verebilmek ve talebi gerçekleştirmek en büyük gayemiz olup, personel, malzeme ve teknik gelişime ulaşmak amacı ile eğitim olanakları sonuna kadar tüketilmeli ve yeniliğe adaptasyon sağlanmalıdır. Bu amaçla da personelimizin yaratıcı gücü, gelişim enerjisi ve ileriye bakışı firmamız için vazgeçilmez önem ve hassasiyettedir. İşleyiş süresince hemen her konuda personelin demokratik bir ortamda fikirleri alınmakta ve görüşlerine değer verilmektedir. Bu amaçla birlikte yönetim ilkesi ışığında personel de firmanın bir parçası ve hatta sahibi olup, yönetim ile kenetlenmiş durumdadır. Müşteriden gelen taleplerin değerlendirilmesi de personelin ilk sıradaki işi ve işleyişin bel kemiği konumundadır. Bu sebepledir ki personelin değerleri firma değerleri, firma değerleri personel değerleri olarak kabul görmüştür.

EVO Mühendislik Kurumsal :

Referanslarımızı içeren E-Katalog Dosyamızı indirebilirsiniz.

BELGELERİMİZ

marka_tescil
belge
14001
EVO20140826110906
EVO20140411091238