EVO MÜHENDİSLİK | BELGERİMİZ

marka_tescil
belge
14001
EVO20140826110906
EVO20140411091238

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın en büyük hedefi müşteri taleplerine yanıt verebilmektir. Her bir müşteri, firma için birbirinden değerli ve önemlidir. Ancak her müşterinin beklentileri farklı ve kendine özel olduğundan, talepler farklı farklı değerlendirilir ve talebe en uygun hizmet verilir. Firma gelişiminin yanı sıra mühendislik standartları, ticari disiplin, iyi niyet ve dürüstlük ilkesi ile talebe uygun hizmet en büyük amacımız olup, müşteriler taleplerine dürüst ve gerçekçi yanıtlar verilir. Sağlanamayacak hizmet için asla taahhütte bulunulmaz.

Kalite prensiplerimiz tüm personelce benimsenmiş ve uygulamaya konmuştur. Gelişen teknoloji ve büyüyen pazarda mevkimizi kaybetmemek ve kalite düzeyimizi daha da yükseltmek adına, tüm ekip olarak sürekli gelişme sağlamak temel ilkemizdir.

Üst yönetim, bölüm yöneticilerinin kalite politikasını anladığından ve benimsediğinden emin olması, tüm personel tarafından benimsenmesi ve uygulanması için sürekli çalışmalar yapılır. Firmaya yeni katılanların da sürece dahil edilmesi için gerekli eğitim verilir ve çalışma ilkelerimiz benimsetilir.

Firmanın tüm çalışanları kendilerine konan kalite hedeflerini gerçekleştirmekle yükümlüdür. Dokümantasyon konusunda görüş ve öneriler sunarak değişiklik talebinde bulunmak talebinde bulunmak her çalışanın görevi ve hakkıdır.

NEDEN EVO MÜHENDİSLİK ?

Vizyonumuz

Evo Mühendislik olarak, kendi sektöründe uzmanlaşmış, bilgi ve birikimini sürekli arttırmayı ve teknolojik gelişmelerle beslenerek müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak sureti ticari ahlak ve dürüstlük kuralından sapmadan, ülke ekonomisinin gelişmesini sağlamak sureti ile en iyi hizmeti vermek.

Misyonumuz

Sektörde ülkesel bazda lider konuma gelerek ulusal ve uluslararası boyutta, işin uzmanlık ve bilgi birikimi ile gelişme sağlayarak örnek firma olmak.

Değerlerimiz

Evo Mühendislik, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan bilgi birikimimizi kullanarak gelişimi gerçekleştirmek adına çalışmalarını sürdüren ve ilkelerinden ayrılmayan bir firmadır. Sektörde uzmanlığı ve deneyimi ile bilinmekte ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedir. Gelişen teknoloji ve yeniliklerin gerisinde kalmamak adına sürekli iyileştirme ve kalite prensipleri önde gelen değerlerimiz arasındadır. Müşteriden gelen taleplere eksiksiz yanıt verebilmek ve talebi gerçekleştirmek en büyük gayemiz olup, personel, malzeme ve teknik gelişime ulaşmak amacı ile eğitim olanakları sonuna kadar tüketilmeli ve yeniliğe adaptasyon sağlanmalıdır. Bu amaçla da personelimiz ve personeli yaratıcı gücü, gelişim enerjisi ve ileriye bakışı firmamız için vazgeçilmez önem ve hassasiyettedir. İşleyiş süresince hemen her konuda personelin demokratik bir ortamda fikirleri alınmakta ve görüşlerine değer verilmektedir. Bu amaçla da birlikte yönetim ilkesi ışığında personel de firmanın bir parçası ve hatta sahibi olup, yönetim ile kenetlenmiş durumdadır. Müşteriden gelen taleplerin değerlendirilmesi de personelin ilk sıradaki işi ve işleyişin bel kemiği konumundadır. Bu sebepledir ki personelin değerleri firma değerleri, firma değerleri personel değerleri olarak kabul görmüştür.

EVO Mühendislik Kurumsal :

Referanslarımızı içeren E-Katalog Dosyamızı indirebilirsiniz.